ROZWIĄZANIA DLA GASTRONOMII !

FoodSoft – specjalnie dostosowany do potrzeb Twojego lokalu. Już dziś kontroluj pracę i realizuj cele !!!

FoodSoft to inteligentny system, wspomagający zarządzanie lokalami oraz sieciami gastronomicznymi

food 3

System ePOS jest oprogramowaniem przeznaczonym do usługi małych i średnich obiektów gastronomicznych, restauracji i pubów.

Dzięki swojej skalowalności pozwala łatwo sprostać wymaganiom pracy wielu stanowisk sprzedażowych jednocześnie, dając stały dostęp do aktualnych danych obejmujących cały obiekt gastronomiczny. Zapewnia łatwą komunikację kelnerów z kuchnią skracając do minimum czas potrzebny na obsługę zamówienia. Nasz program dla gastronomii daje możliwość kontrolowania na bieżąco stanu lokalu gdziekolwiek będziesz.

System ePOS  umożliwia przede wszystkim: 

Pełną i ciągłą kontrolę nad sprzedażą, pracownikami i stanem lokalu, w tym za pośrednictwem sieci Internet Zarządzanie gospodarką magazynową i kontrolę magazynu Usprawnienie i skrócenie czasu obsługi Klientów w obszarach sprzedaży kelnerskiej, sprzedaży z dostawą, obsługi zamówień zaliczkowych, szybkich oraz pozostałych rodzajach sprzedaży.

 

Elementy Systemu: 

Podstawa Systemu ePOS i moduły dodatkowe: 

System FoodSoft jest systemem modułowym. Składa się z dwóch części podstawowych oraz z modułów dodatkowych, rozszerzających zakres dostępnych funkcjonalności. Aby zacząć sprzedawać i zarządzać restauracją, wystarczy wykupić licencję na podstawę systemu, do realizacji sprzedaży oraz e.Boss do realizacji funkcji zarządzających i definiowania parametrów pracy lokalu.

Moduły Systemu, dzięki którym system może więcej:

RCP – kontrola czasu pracy Magazyn – obsługa magazynu Delivery – obsługa zamówień telefonicznych Analizy – własne raporty OLAP Zamówienia specjalne- obsługa zamówień zaliczkowych Catering – przygotowanie ofert i kosztorys zamówień cateringowych KDS – elektroniczny ekran kucharza i menadżer realizacji zamówień Promocje i podpowiedzi – narzędzia zwiększające sprzedaż (automatyczne promocje, rabaty i podpowiedzi kroków sprzedaży) Eksport Finanse/Księgowosć – integracja z wybranymi systemami F-K. Po wykupieniu licencji na wybrane moduły, zostaną one aktywowane w systemie i będą stanowiły jego integralną zawartość, dostępną z poziomu  jak i eBoss.

Zarządzanie sieciami:

Analitycs oraz  Magazyn Centralny umożliwiają zbudowanie dedykowanego systemu informatycznego do centralnego zarządzania sieciami gastronomicznymi.

Usługi związane z systemem FoodSoft:

Oprócz oprogramowania instalowanego w lokalu oraz na komputerach osób zarządzających lokalem, system Foodsoft może zostać wzbogacony o zdalne usługi abonamentowe, gwarantujące jeszcze większy komfort korzystania z systemu oraz wyższy poziom bezpieczeństwa danych lokalu.   ONLINE – zdalna kontrola lokalu przez WWW DataProtect – zdalna kopia bezpieczeństwa.

Kompleksowość Systemu:

Firma FoodSoft świadczy pełen zakres usług związanych z obsługą informatyczną lokali gastronomicznych, począwszy od przygotowania dedykowanych rozwiązań aż po sprzęt komputerowy i urządzenia fiskalne. Dodatkowo dla wymagających klientów świadczymy usługi konsultingowe związane z optymalnym wykorzystaniem przygotowanych dla Klienta narzędzi informatycznych służących optymalizacji obsługi klienta w lokalu, zarządzania nim raz controlingu finansowego. Dzięki naszej kompleksowej ofercie macie Państwo jednego zaufanego dostawcę, który przejmuje odpowiedzialność za całościowe funkcjonowanie biznesu od strony informatycznej.

 

Cechy:

  • Oprogramowanie obsługujące wszystkie funkcjonujące na rynku gastronomicznym i piekarniczo – cukierniczym systemy sprzedaży.
  • Szeroki wybór sprzętu dostosowanego do pracy w lokalach
  • Gastronomicznych i piekarniach.
  • Szkolenia i doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań.
  • Szeroki wachlarz opcji serwisowych dla Klientów.

Korzyści:

  • Proste i intuicyjne zarządzanie pojedynczym lokalem lub siecią gastronomiczną (cukierniczą, piekarniczą itp.), na miejscu lub zdalnie, które przyczynia się do znacznej oszczędności czasu poświęconego na zadania związane z kontrola i zarządzaniem.
  • Dzięki naszym konsultantom możliwy jest dobór najbardziej odpowiedniego sprzętu komputerowego i urządzeń fiskalnych po konkurencyjnych cenach.
  • Redukcja kosztów prowadzenia działalności dzięki narzędziom kontrolingowym i konsultingowi.
  • Niskie koszty serwisu oprogramowania i sprzętu
  • Możliwość szybkiej obsługi klienta za pomocą interfejsu indywidualnie dostosowanego do systemu sprzedaży lokalu.