Dołącz do naszego zespołu !

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz nawiązaniem współpracy outsourcingowej z dużą międzynarodową spółką poszukujemy kandydata na stanowisko:

Konsultant serwisu IT

Miejsce pracy: Warszawa
Aktualizacja na dzień: 23.06.2020

Główne wymagania stawiane kandydatom:

  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows 7/8/10 oraz Windows Server
  • Znajomość zagadnień sieciowych
  • Mile widziane podstawy zagadnień bazodanowych SQL oraz obsługi baz (MS SQL)
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy zarówno w grupie, jak i na samodzielnym stanowisku,
  • Umiejętność logicznego, analitycznego myślenia oraz szukania rozwiązań
  • Szybkość przyswajania nowych informacji
  • Czynne prawo jazdy kat B.

Zakres obowiązków m. in.:

  • Obsługa klienta – telefon, email, pomoc zdalna
  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klienta
  • Instalowanie, konfigurowanie i utrzymanie ruchu sprzętu komputerowego u kluczowych klientów
  • Współpraca z innymi pracownikami

W zamian oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie IT
  • Dobrą lokalizację biura tuż przy Metrze Racławicka
  • Elastyczne warunki zatrudnienia – według preferencji
  • Możliwość pracy na samodzielnym stanowisku

Wyślij Swoje CV!

Czekamy właśnie na Ciebie

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta… Prosimy o przesłanie CV  na adres:

praca@widget.pl

wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Widget Monika karolak siedzibą ul. Dembego 10/32, 02-796 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości – dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/na o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)”.