Wybierz najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy !

zapoznaj się z naszą ofertą

Dostarczamy profesjonalną wiedzę z zakresu nowych technologii, którą wykorzystujemy wdrażając, integrując i optymalizując systemy informatyczne naszych Klientów.

Celem  firmy Widget  jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług informatycznych, najlepszych rozwiązań dla firm, zapewnienie profesjonalnej obsługi informatycznej, realizowanie projektów samodzielnie lub w ramach asysty działów IT, administrowanie systemami informatycznymi.

Każde nasze działanie jest dostosowane indywidualnie do potrzeb Klienta, aby obsługa informatyczna była jak najbardziej efektywna.

Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego Klienta oraz dostarczanie kompleksowej oferty, tak aby Klient nie musiał tracić czasu na poszukiwanie poszczególnych komponentów systemu informatycznego bądź usług wdrożeniowych u wielu dostawców.

ROZWIĄZANIA INFORMATYCZNE DLA TWOJEJ FIRMY

WDROŻENIA ERP

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Soneta, producenta eksperckiego oprogramowania klasy ERP – enova365, które wspiera procesy pracy i podejmowania decyzji. Prowadzimy sprzedaż i wdrażanie oprogramowania enova365 oraz świadczymy usługi, w celu zapewnienia Klientom dostępu do kompleksowych rozwiązań biznesowych.

OUTSOURCING IT

Firma Widget  przygotowała dla Państwa konkurencyjną ofertę zarówno dla biznesu jak i klientów indywidualnych z zakresu informatycznego wsparcia technicznego. Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych, a także dużych korporacji. Zapewniamy sprawdzone i niezawodne rozwiązania w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży oraz pasję z jaką podchodzimy do naszej pracy.

REJESTRACJA DOMEN

Firma od 10 lat zajmuje się dostarczaniem usług hostingowych. Dodatkowo zapewniamy kompleksową obsługę związaną z rejestracją i utrzymywaniem domen internetowych. Od początku istnienia naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz indywidualne podejście do Klienta. Oferujemy profesjonalny hosting oparty na stabilnym oprogramowaniu Linux Gentoo, CentOS, dodatkowo oferujemy wirtualne serwery VPS  oparte na oprogramowaniu Linux CentOS lub Windows 2008/2012.

ROZWIĄZANIA DLA GASTRONOMII

SIECI BEZPRZEWODOWE

Nasze rozwiązanie to sieć bezprzewodowa oparta na nowoczesnych punktach dostępowych. Działa ona w ten sposób, że punkty dostępowe komunikują się ze sobą, co daje pokrycie całej restauracji wraz z biurem . Punkty te separują sieci dla Gości i sieć firmową. Rozwiązanie to rozwiąże problem ilości sieci, punktów dostępowych, niezawodności i głównie zasięgu z którym jest problem w poszczególnych miejscach.

SYSTEM FOODSOFT

System ePOS jest oprogramowaniem przeznaczonym do usługi małych i średnich obiektów gastronomicznych, restauracji i pubów.

Dzięki swojej skalowalności pozwala łatwo sprostać wymaganiom pracy wielu stanowisk sprzedażowych jednocześnie, dając stały dostęp do aktualnych danych obejmujących cały obiekt gastronomiczny. Zapewnia łatwą komunikację kelnerów z kuchnią skracając do minimum czas potrzebny na obsługę zamówienia. Nasz program dla gastronomii daje możliwość kontrolowania na bieżąco stanu lokalu gdziekolwiek będziesz.

DODATKOWE USŁUGI

KASY I SYSTEMY FISKALNE

Jesteśmy autoryzowanym dealerem producenta systemów fiskalnych polskiej firmy Posnet. Naszym Klientom możemy zaproponować pełną ofertę produktów tej firmy. Oprócz samego produktu, świadczymy także pełny serwis urządzeń fiskalnych: fiskalizacje, przeglądy techniczne, naprawy, zakup materiałów eksploatacyjnych.

TELEFONIA I INTERNET

Telefonia internetowa:

  • Wirtualny Fax,
  • Centralka telefoniczna,
  • Fax przez internet,
  • Numer infolinii
  • Numeracja zagraniczna,

Internet:

Dysponujemy symetrycznym łączem radiowym z gwarantowaną przepustowością CIR. Wśród naszych Klientów są firmy mającą swoją siedzibę przy ul. Marynarskiej 14. Cena za abonament zależna jest od parametrów łącza.

PDF

REGULAMIN:

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Już dziś skontaktuj się z nami a pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb !