enova365 ekspert szyty na miarę

Dlaczego enova365?

To system zaprojektowany dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Sprawdzone rozwiązanie, wykorzystywane przez 7 tys. polskich przedsiębiorstw.

Co to jest enova365?

enova365 to eksperckie oprogramowanie klasy ERP do zarządzania firmą. Wspiera procesy pracy i podejmowania decyzji. Program jest tworzony z myślą o użytkowniku. Ma wgraną wiedzę, pomagającą w rozwiązywaniu problemów i pozwalającą unikać popełniania błędów. Zapewnia przyjazną obsługę oraz łatwą integrację z innymi rozwiązaniami, np. branżowymi.

Jak działa enova365 ?

enova365 automatyzuje procesy w firmie, dzięki czemu są wykonywane sprawniej. System zapewnia kontrolę nad ich przebiegiem i rezultatami. Na każdym etapie realizacji zadania przypisany jest operator – osoba odpowiedzialna za aktualną część procesu.

Najnowsze trendy

enova365 jest pierwszym systemem ERP dostarczanym użytkownikom na dwa sposoby. Ta sama enova365 jest dostępna lokalnie oraz w chmurze prywatnej lub publicznej (w modelu abonamentowym). enova365 multi daje dostęp do funkcjonalności enova365 przez przeglądarkę internetową z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Można więc pracować na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach.

Producent

Strategia firmy Soneta Sp. z o.o., producenta oprogramowania enova, zawarta jest we wzorze „1x3x2″ tj. jedna rodzina produktów, trzy wersje (srebrna dla małych, złota dla średnich firm, platynowa dla dużych firm) oraz dwa modele dostępu(lokalnie i w chmurze). Jedna linia produktowa zapewnia równoczesny rozwój obu aplikacji.

Dla kogo ?

System sprawdzi się w nowoczesnych firmach, potrzebujących elastycznego, zintegrowanego rozwiązania ERP, które będzie pracowało na rozwój przedsiębiorstwa. enova365 multi została stworzona z myślą o tych firmach, w których istotnym elementem działalności są technologie internetowe, w tym zdalny dostęp.

Technologia

Dla użytkownika produktem jest to, co jest wyświetlane na ekranie. Dlatego to my jesteśmy ekspertami technologicznymi, Ty nie musisz. Dobieramy technologię tak, żeby dobrze służyła firmie: była niezawodna, rozwojowa i gotowa do współpracy z innymi platformami. Ale niewidoczna dla użytkownika.

Możliwe konfiguracje

Dostępna jest wersja okienkowa oraz przeglądarkowa w chmurze publicznej (Windows Azure) dostarczanej przez Soneta lub chmurze prywatnej. Możliwość instalacji wersji hybrydowej: wersja okienkowa + wersja przeglądarkowa – gdzie wszystko pracuje na jednej bazie danych, w ramach jednej instalacji.

Architektura

enova365 buduje w firmie spójne środowisko informatyczne w oparciu o biznesowe know-how. Realizacja codziennych obowiązków przedsiębiorstwa zostaje w procesie wdrożenia przeniesiona do otoczenia komputerowego. System ma trzywarstwową konstrukcję. Informacje są przechowywane w bazie danych, kontekst dla informacji zapisywanych w systemie zapewnia rozwijana logika biznesowa, a dostęp do nich umożliwia funkcjonalny interfejs.